Walking Lovers - Justyna i Robert Korzeniowski

Wybierz się do Meksyku z Laurazją i Robertem Korzeniowskim!

Podróże nie tylko kształcą – jak głosi znane powiedzenie – ale także łączą. Miło nam ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z Robertem i Justyną Korzeniowskimi – czyli z Walking Lovers. Dzięki temu wspólnie będziemy mogli realizować autorskie plany podróżnicze. Robert Korzeniowski już wcześniej korzystał ze wsparcia przewodników Laurazji – wówczas docenił dobrą organizację, a także odpowiednie przygotowanie wyjazdu. Teraz szukał partnera spoza firm typowo komercyjnych zajmujących się masową turystyką. Kogoś, kto ma gruntowne doświadczenie, a jednocześnie potrafi być bardzo elastyczny przy budowaniu programów i otwarty na rozmaite pomysły, bo tylko z takim podejściem można urzeczywistnić nawet najśmielszy plan, każde podróżnicze marzenie.

Robert i Justyna Korzeniowscy kochają odkrywać świat. Można powiedzieć, że komponują kolejne wyprawy, podążając za własnymi zainteresowaniami, kierowani właśnie tą ciekawością świata. Przy okazji podejmują różne wyzwania sportowe, pokazując, że sport (zwłaszcza chód) można uprawiać wszędzie, a aktywność jest kluczem do zdrowego i spokojnego funkcjonowania w zgodzie ze sobą. Po powrocie dzielą się z najbliższymi i znajomymi wyniesionymi z podróży wrażeniami, emocjami, doświadczeniami. Teraz są gotowi zaprosić do tej części swojego życia inne osoby – tych, którzy pragnęliby doświadczyć czegoś niestandardowego. Zamierzają pokazać im miejsca, które sami pokochali. Kierunek najbliższej wyprawy to Meksyk, a w programie m.in. sportowe wyzwanie Walking Lovers Challenge na stadionie Playa del Carmen, wejście na Pico de Orizaba, najwyższy wulkan Ameryki Północnej, trekking w Nevado de Toluca czy kąpiele w Morzu Karaibskim. Opiekę organizacyjną nad tą wyprawą obejmie Piotr Orechwo z Laurazji.

Korzeniowscy od lat kultywują swoistą misję uaktywnienia innych. Chodzenie to nie tylko sposób przemieszczania się, ale również sport, a także – przede wszystkim - okazja do budowania własnego dobrostanu w duchu wellbeing. Dlatego w autorskim programie Walking Lovers „Meksyk dla aktywnych z Robertem Korzeniowskim” chodzi nie tylko o turystykę, ale także o swoistą filozofię doświadczania świata i samego siebie. Podróż zostanie tu połączona z mentoringiem. Podczas tych niezwykłych wypraw uczestnicy będą mieli szansę zżycia się ze sobą w egzotycznych warunkach, nawiązania silnych więzi, a wreszcie – realizacji wyzwań i osiągania nieoczywistych celów każdego dnia.

Ta idea odkrywania siebie i budowania więzi poprzez podróż jest nam bardzo bliska – dlatego ogromnie się cieszymy, że jako Laurazja będziemy mogli wspólnie z Walking Lovers podróżować, odkrywać świat i spełniać marzenia!

https://www.laurazja.pl/13717-meksyk-dla-aktywnych-z-robertem-korzeniowskim