Michał Wróblewski (ur. 1987) absolwent chorzowskiego “Słowaka”, abiturient Turystyki Międzynarodowej i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Podróżuje od zawsze, w poszukiwaniu końca świata, który niejednokrotnie odnalazł. Miłośnik bezmiernych otwartych przestrzeni i tłocznych azjatyckich miast. Mieszkał przez dłuższy czas na Filipinach w których zakochał się po uszy. Uwielbia jednak wracać do norweskiej krainy fiordów, gdzie również spędził kilka lat życia. Często podróżuje po Stanach Zjednoczonych, gdzie urzekają go niezmierzone przestrzenie i ogromne metropolie. Jest współzałożycielem fundacji “Kadry ze Świata” wspierającej podróże marzeń dzieci z domów dziecka i organizującej konkursy, wystawy i aukcje fotografii podróżniczych. Pasjonuje się żeglarstwem, kitesurfingiem oraz nurkowaniem.

Uczestnicy o Michale:

Jestem zachwycona elokwencją, wiedzą i bardzo dużym profesjonalizmem pilota. Wykazał dużą umiejętność w opiece nad wszystkimi uczestnikami.

Małgorzata, luty 2017.

Trasa bardzo fajna, różnorodna. Pilot miał bardzo dobre podejście do uczestników wyjazdu. Uśmiechnięty, komunikatywny, otwarty, człowiek z pasja, zaliczam go do grona pilotów z którymi pojechałabym ponownie nawet na wyjazd który byłby tzw. przetarciem trasy.

Aleksandra, styczeń 2017.

Michał jest świetnym pilotem i super pozytywnym człowiekiem !!

Zbigniew, luty 2017.

KOMPETENCJE

Filipiny – Kraj siedmiu tysięcy wysp

Wyspy: Luzon, Panay, Boracay, Cebu, Bohol, Panglao, Camiguin, Palawan, Bacuit

szczegóły oferty

20 dni:   |  Cena: 6.900 zł + 1.500 USD

Wycieczka Parki Narodowe Arizony, Kalifornii, Nevady i Utah, Route 66

Wycieczka Ameryka Północna

szczegóły oferty

22 dni:   |  Cena: 7.250 zł + 1.800 USD

x