Wyszukaj:

24.02.18 | Maciej Kołodziejczyk

Przedstawiamy fotoksiążkę i galerię zdjęć z letniej wyprawy do Armenii. Zdjęcia wykonali uczestnicy: 
Ewa, Jarosław, Katarzyna, Maksymilian, Maria, Szymon, Tomasz i Wojciech.
 

Czytaj dalej....

10.11.16 | Maria Kowalska Karataylı,

Przedstawiamy fotoksiążkę z letniej wyprawy do Gruzji. Wyprawa odbyła się w lipcu 2016. Pilotka Maria Kowalska poprowadziła uczestników trasą bardzo bogatą i urozmaiconą:

Tbilisi – Kachetia (półpustynia Dawid Garedża, monaster Udabno, Sighnaghi, monaster Kvelacminda, Park Narodowy Lagodekhi, Alaverdi, Gremi) – Pszaweti i Mtianeti (monaster Dżwari, Mccheta, Gruzińska Droga Wojenna, twierdza Ananuri, Przełęcz Krzyżowa, Stepancminda) – Kartlia Dolna i Wewnętrzna (Gori, twierdza Goriscyche, Upliscyche) – Imeretia (Kutaisi, Gelati, Jaskinia Prometeusza) – Megrelia (jar Martvili, Zugdidi) – Swanetia (Mestia, Uszguli, Wielki Kaukaz) – Guria i Adżaria (Batumi, Park Narodowy Mtirala) – Meschetia (Bordżomi, Wardzia, Achalcyche, Chertwisi) – Dżawachetia (jeziora Saghamo i Parawani) – Tbilisi.

 

Czytaj dalej....

09.11.16 | Maria Kowalska Karataylı,

Pomimo niepewnej sytuacji politycznej, w atmosferze gęstej od obaw przed kolenymi zajściami, grupa śmiałków ruszyła w kwietniu 2016 do Stambułu. W ciągu 10 dni udało im się wiele zobaczyć i poznać bogatą i długą historię miasta nad Bosforem.

 

 

Czytaj dalej....

06.09.16 | Maria Kowalska Karataylı,

Zapraszamy do oglądania zdjęć Marka Dudka z letniej wyprawy do Gruzji.

Czytaj dalej....

18.12.15 | Maria Kowalska Karataylı,

Kapadocja, zwykle odwiedzana autokarem, w ramach opcjonalnej wycieczki na trzy dni, ma zdecydowanie więcej do zaoferowania. Przekonali się o tym uczestnicy naszej wyprawy o podwyższonym standardzie pt.: W Krainie Mnichów Derwiszów i Wulkanów. Nazwa długa ale i tak opisuje tylko część z bogactwa przyrodniczego i kulturowego tego magicznego regionu. No i są balony. Wyprawę z wprawą poprowadziła Maria Kowalska.

 

Czytaj dalej....

03.07.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Prezentujemy fotoksiążkę z wiosennej wyprawy Klubu Laurazja do Turcji p.t.: Stambuł – miasto dwóch kontynentów i wielu cywilizacji. Wyprawa odbyła się w dniach od 25 kwietnia do  04 maja 2014 r. Pilotem wyprawy była Maria Kowalska.

 

 

Czytaj dalej....

Wybierz region, o którym chcesz poczytać!x