Wyszukaj:

18.03.18 | Aleksandra Szczechla,

Hai, są takie miejsca na Ziemi, w których po przyjeździe ma się wrażenie jakby trafiło się do wirtualnego świata. Chociaż podróżuję od dziecka, wszystko co zobaczyłam na wyprawie do Japonii zorganizowanej przez biuro Jarka Poniewiery i Maćka Kołodziejczyka „Laurazję” wydało mi się zupełnie odmienne od świata, który znałam do tej pory. Tak było we wrześniu 2017 roku na wyprawie „Japonia – to co najważniejsze”, którą poprowadziła wspaniale dr Aleksandra Szczechla.  

Czytaj dalej....

13.01.16 | Maciej Kołodziejczyk,

Od Pekinu i Wielkiego Muru przez Yungang, Pingyao, Jedwaby Szlak (Xi`an), Terakotową armię, Longmen do Wielkiego Kanału i Gór Żółtych, a nie tylko obiekty z listy UNESCO warto w chinach oglądać. Najlepszym dowodem jest Szanghaj. Wyprawę pilotował Maciej Kołodziejczyk.

 

Czytaj dalej....

18.10.15 | Maciej Kołodziejczyk,

Na zdjęciach Asi jest mnóstwo smacznych detali. Widzimy spotkanych i podglądniętych Chińczyków, w pracy i przy zabawie. Są ludzkie pragnienia i marzenia. Imponująca architektura i postrzępione magiczne góry są tylko materializacją tych marzeń.  

Czytaj dalej....

21.05.15 | Michał Lubina,

Zdjęcia do fotoksiążki powstały podczas letniej wyprawy do Chin południowych 2014,  pt.: Chiny Południowe – od Szanghaju przez Hongkong do Makau.
Pilotem i autorem wyprawy był Michał Lubina. Trzytygodniowa wyprawa dała możliwość uchwycenia kontrastów wielkich metropolii – Szanghaju, Kantonu i Hongkongu z rustykalnymi wioskami mniejszości etnicznych i klimatycznymi enklawami dawnych potentatów w handlu wewnętrnym i transoceanicznym, chińskich bogaczy, portugalczyków, anglików i wielu innych nacji.

 

Czytaj dalej....

29.03.15 | Michał Lubina,

Przedstawiamy wybór zdjęć autorstwa Teresy Jokiel-Gromek z wyprawy do Chin Południowych z Michałem Lubiną.
Zobaczycie tętniące całą dobę metropolie, kameralne miasteczka, niezwykłe domy, idylliczne wioski, kolorowych chłopów i uginające się lady z owocami morza.
Wyprawa odbyła się latem, w dniach od 11 do 31 sierpnia 2014 r.  

Czytaj dalej....

05.03.15 | Michał Lubina,

Zapraszamy do galerii zdjęć Krystyny Kunstman – Podróż przez Chiny : od Pekinu przez Pingyao, Xian, Szanghaj, Xiamen, Yangshuo i Kanton do Makao i Hongkongu.
Wyprawa odbyła się latem, w dniach od 23 lipca do 31 sierpnia 2014 r.

Czytaj dalej....

Wybierz region, o którym chcesz poczytać!x