Wyszukaj:

21.02.18 | Maria Kowalska Karataylı,

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wrześniowej wyprawy do Jordanii. Grupę prowadziła Maria Kowalska.

Zdjęcia są autorstwa prawie wszystkich uczestników wyprawy, tj.: Barbary, Ewy, Iwony, Jolanty, Leszka i Marii.
 

Czytaj dalej....

31.12.16 | Aleksandra Szymczyk,

Iran? Wybierasz się do Iranu? Po co tam jechać? No właśnie!! Takie pytania słyszałam od wszystkich, którzy dowiedzieli się o planowanym wyjeździe. No i oczywiście: Nie boisz się?! I co? I był to fantastyczny wyjazd!! Trzeba przełamać stereotypy i nie dawać wiary obrazowi, który wykreowały media. Przeciętny człowiek wie o tym kraju bardzo mało.  

Czytaj dalej....

29.03.15 | Maciej Kołodziejczyk

Zobaczcie piękne zdjęcia Piotra Trybalskiego  z fotowyprawy p.t. Jordania i Izrael – Wyprawa fotograficzna do krainy bogów i mamony. Święte miejsca, dzika przyroda, starożytne ruiny i zwykli ludzie. Fotowyprawa do Jordanii i Jerozolimy odbyła się wiosną, w dniach od 18 do 31 maja 2014 r. Wyprawę poprowadzili Piotr Trybalski i Maciej Kołodziejczyk.  

Czytaj dalej....

16.12.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Zdjęcia do tej fotoksiążki powstały podczas letniej wyprawy Klubu Laurazja do Jordanii p.t. Jordania – Wokół skalnego teatru Petry. Wyprawa odbyła się w dniach od 31 sierpnia do 13 września 2014. Wyprawę pilotowała Maria Kowalska.

 

Czytaj dalej....

15.12.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Prezentujemy fotoksiążkę i galerię zdjęć z sierpniowego wyjazdu pt.: Jordania – wokół skalnego teatru Petry. Dwutygodniowa wyprawa do Jordanii prowadziła z Ammanu do zamków kalifów i twierdz rycerzy krzyżowych, do starożytnych miast Hellenów i Nabatejczyków, nie ominęła również koralowych raf Akaby, depresji Morza Martwego, labiryntów skalnych Wadi Dana i mistycznych widoków Wadi Rum. Autorami zdjęć są: Iwona Bzowska, Marek Jóźwiak, Maria Kowalska, Renata Kozik, Wioletta Kurzydem i inni. Wyprawę poprowadziła Maria Kowalska.

 

Czytaj dalej....

21.11.14 | Maciej Kołodziejczyk,

Zdjęcia do fotoksiążki powstały podczas wiosennej wyprawy do Izraela i Palestyny pt.: Galilea, Judea i pustynia Negew – Od jeziora Genezaret do kopalń króla Salomona. W trakcie 16 dniowej trasy objazdowej prowadzącej z Jerozolimy do podnóży góry Hermon na południe po Ejlat i od Morza Śródziemnego po dolinę Jordanu i wzgórza Golan odwiedziliśmy 12 obiektów z listy światowego dziedzictwa UNESCO, kilka świętych miast, kilkanaście miejsc świętych i kilkadziesiąt parków narodowych. Pilotem wyprawy był Maciej Kołodziejczyk

 

Czytaj dalej....

Wybierz region, o którym chcesz poczytać!x