Wyszukaj:

21.02.18 | Maria Kowalska Karataylı,

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wrześniowej wyprawy do Jordanii. Grupę prowadziła Maria Kowalska.

Zdjęcia są autorstwa prawie wszystkich uczestników wyprawy, tj.: Barbary, Ewy, Iwony, Jolanty, Leszka i Marii.
 

Czytaj dalej....

29.03.15 | Maciej Kołodziejczyk

Zobaczcie piękne zdjęcia Piotra Trybalskiego  z fotowyprawy p.t. Jordania i Izrael – Wyprawa fotograficzna do krainy bogów i mamony. Święte miejsca, dzika przyroda, starożytne ruiny i zwykli ludzie. Fotowyprawa do Jordanii i Jerozolimy odbyła się wiosną, w dniach od 18 do 31 maja 2014 r. Wyprawę poprowadzili Piotr Trybalski i Maciej Kołodziejczyk.  

Czytaj dalej....

16.12.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Zdjęcia do tej fotoksiążki powstały podczas letniej wyprawy Klubu Laurazja do Jordanii p.t. Jordania – Wokół skalnego teatru Petry. Wyprawa odbyła się w dniach od 31 sierpnia do 13 września 2014. Wyprawę pilotowała Maria Kowalska.

 

Czytaj dalej....

15.12.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Prezentujemy fotoksiążkę i galerię zdjęć z sierpniowego wyjazdu pt.: Jordania – wokół skalnego teatru Petry. Dwutygodniowa wyprawa do Jordanii prowadziła z Ammanu do zamków kalifów i twierdz rycerzy krzyżowych, do starożytnych miast Hellenów i Nabatejczyków, nie ominęła również koralowych raf Akaby, depresji Morza Martwego, labiryntów skalnych Wadi Dana i mistycznych widoków Wadi Rum. Autorami zdjęć są: Iwona Bzowska, Marek Jóźwiak, Maria Kowalska, Renata Kozik, Wioletta Kurzydem i inni. Wyprawę poprowadziła Maria Kowalska.

 

Czytaj dalej....

21.02.13 | Maciej Kołodziejczyk

Starożytne miasta i pustynne plenery na fotografiach Piotra Trybalskiego z wyprawy do Jordanii.  

Czytaj dalej....

20.11.12 | Maria Kowalska Karataylı,

Wyjazd do Jordanii w tym roku odbył się w bardzo elitarnym gronie. Było nas czworo: Gosia, Dana, Andrzej i Maria-pilot. Naszą podróż zaczęliśmy od czeskiej Pragi dokąd dotarliśmy z szefem Jarkiem. Stamtąd przez Wiedeń polecieliśmy do Ammanu, w którym było tak gorąco jak się spodziewaliśmy.  

Czytaj dalej....

Wybierz region, o którym chcesz poczytać!x