Wyszukaj:

17.11.16 | Krzysztof Rąpała,

Starożytne świątynie, dzikie plaże, wszędobylskie dzieci, wielkomiejski tłok Bangkoku – jednym słowem galeria zdjęć z wyprawy do Kambodży. Wyprawa Kambodża – wokół świątyń Angkoru odbyła się w styczniu 2016, pilotował ją Krzysztof Rąpała.

Czytaj dalej....

18.10.15 | Monika Górnisiewicz,

Styczeń to doskonały czas na podróż do Kambodży. Czeka nas ciepła pogoda, smaczna kuchnia i uśmiechnięci ludzie. W otoczeniu z trudem wydartych dżungli romantycznych budowli dawno przebrzmiałych imperiów możemy zatopić się w myślach lub wpaść w szał fotogafowania. A w leniwe wieczory pobyć trochę sybarytą. Nawet w mętnych wodach śródlądowych toczy się bujne życie, czego dowody znajdujemy w trakcie wyprawy codziennie, na straganach i w talerzach, a teraz przynajmniej na zdjęciach. Wyprawę poporowadziła Monika Górnisiewicz.
 

Czytaj dalej....

11.11.14 | Maria Kowalska Karataylı,

Zapraszamy do oglądania fotoksiążki z zimowej wyprawy do Kambodży pt.: Kambodża – Wokół świątyń Angkoru.
Wyprawa odbyła się w dniach od 15 lutego do 2 marca 2014. Pilotem wyprawy była Maria Kowalska

 

Czytaj dalej....

18.03.14 | Maciej Kołodziejczyk

Zdjęcia w Kambodży zrobiłam w lutym. Temperatura ponad 30 stopni i do tego ogromna wilgotność powietrza. Dyskomfortowo było nie powiem, ale oczywiście warto było.  

Czytaj dalej....

27.02.14 | Krzysztof Rąpała,

Historie zapisane na kamiennych ścianach Tarasu Trędowatego Króla przy Wielkim Placu Angkor Thom prezentują najwyższy kunszt khmerskich rzemieślników. Dostojnicy dworscy, wojownicy, piekne tancerki, zwierzęta, mityczne stwory patrzą na nas z dystansu ośmiu wieków. Zdjęcia autorstwa Doroty Leszczyńskiej powstały podczas wyprawy Klubu Laurazja Kambodża – Wokół świątyń Angkoru.

Czytaj dalej....

22.02.14 | Maciej Kołodziejczyk

Tuol S leng- S21.
Zdjęcia autorstwa Doroty Leszczyńskiej powstały podczas wyprawy Klubu Laurazja Kambodża – Wokół świątyń Angkoru.

Czytaj dalej....

Wybierz region, o którym chcesz poczytać!



x